header-photo5
header-photo4
header-photo3
header-photo2
header-photo1
x

Usługi tapicerskie

nietypowe rozwiązania

Nowoczesne systemy pozwalają wykorzystywać tkaniny dekoracyjne na różne sposoby. Profesjonalne usługi tapicerskie dają nam w tym zakresie praktycznie nieograniczone możliwości. Możemy tworzyć różnorodne obicia mebli dopasowanych do zasłon lub innych elementów dekoracyjnych. Możemy układać tkaniny na ścianie lub tworzyć tapicerowane elementy mniejszych i większych powierzchni meblowych oraz innych zabudowywanych elementów. Możemy tworzyć tapicerowane panele ścienne i wezgłowia łóżek, siedziska dla puf i wygodne podnóżki. A wszystko to we wzorach i kolorach, które najlepiej komponują się z Twoimi wnętrzami.

Usługi tapicerskie Jabłonna, Legionowo i okolice 

Na potrzeby klientów z terenu miejscowości takich jak Jabłonna i Legionowo świadczymy kompleksowe usługi tapicerskie. W zależności od Państwa potrzeb wykonujemy usługi tapicerskie związane z wykończeniem mebli nowych lub renowacją mebli używanych. W ramach usług wymieniamy także obicia i wypełnienia meblowe. Dysponujemy nowoczesnym i w pełni wyposażonym warsztatem tapicerskim, co pozwala nam świadczyć profesjonalne usługi tapicerskie na potrzeby hoteli, pensjonatów i restauracji, a także innych obiektów użyteczności publicznej.

W naszej pracy korzystamy przede wszystkim z wysokogatunkowych tkanin obiciowych, które odznaczają się wysokim walorem estetycznym, trwałością oraz łatwością w utrzymywaniu w czystości. W ramach oferowanych usług świadczymy także usługi tapicerskie na potrzeby klientów prywatnych. Dla Państwa przygotowujemy oryginalne dekoracje do salonów i sypialni, a także zmieniamy wysłużone obicia mebli na nowe, bardziej atrakcyjne i stylistycznie dopasowane do nowej aranżacji wnętrza. Tworzymy nietuzinkowe panele ścienne, poduchy tapicerowane i wiele innych.

Klientów zainteresowanych niestandardowymi usługami tapicerskim zapraszamy do kontaktu w celu potwierdzenia możliwości realizacji usługi.

Zapraszamy do współpracy
architektów i dekoratorów wnętrz