header-photo5
header-photo4
header-photo3
header-photo2
header-photo1
x

Usługi szycia i montażu

wykreujemy i zamontujemy

Dzięki własnej pracowni oraz sprawnemu i doświadczonemu personelowi uszyjemy, dopasujemy i zamontujemy każdy rodzaj dekoracji: nowoczesną, klasyczną, tradycyjną, prostą i wyrafinowaną. Nie boimy się trudnych rozwiązań…, a szycie firan i zasłon to nasza specjalność!

Szycie firan Legionowo

Firany to najpopularniejsza forma dekoracji okiennej. Jej podstawowym zadaniem jest przesłanianie okna w taki sposób, żeby nie ograniczać dostępu światła słonecznego do pomieszczenia, jednocześnie zapewniając poczucie prywatności w jego wnętrzu. Szycie firan to usługa, którą kierujemy do klientów biznesowych oraz osób prywatnych. Szyjemy zarówno klasyczne firany, jak i nowoczesne dekoracje okienne na bazie firan i materiałów wykorzystywanych do ich wyrobu. Tworzymy unikalne i oryginalne aranżacje okienne na potrzeby restauracji, hoteli, pensjonatów. Szyjąc firany na zamówienie korzystamy z pełnej gamy akcesoriów umożliwiających nam uzyskanie zamierzonego efektu końcowego.

Szycie zasłon Legionowo

Zasłony to najstarsza i wciąż najbardziej popularna forma osłony okiennej, która jednocześnie pełni rolę dekoracji. Zasłony chronią przed nadmiernym nasłonecznieniem pomieszczenia, niepożądanymi spojrzeniami sąsiadów, a nierzadko nadają pomieszczeniom ciepła... Szycie zasłon to jedna z naszych specjalności. Usługę szycia zasłon kierujemy do wszystkich klientów, którym zależy na stworzeniu oryginalnej, a zarazem funkcjonalnej osłony okiennej. Zasłony szyjemy na wysokogatunkowych tkanin i materiałów, co zapewnia ich estetykę oraz trwałość. Realizujemy zlecenia na potrzeby klientów biznesowych oraz osób prywatnych, każdorazowo uwzględniając specyfikę realizacji. Dzięki temu szyjemy zasłony, które jak żadne inne komponują się w Państwa wnętrzach tworząc z harmonijną całość i pozostałymi elementami ich wyposażenia.

Zapraszamy do współpracy
architektów i dekoratorów wnętrz