header-photo5
header-photo4
header-photo3
header-photo2
header-photo1
x

Usługi

do kwestii dekoracji okien podchodzimy kompleksowo

Aby zaoszczędzić Państwa czas i zagwarantować pełną satysfakcję, w ramach świadczonych usług oferujemy:

 1. Doradztwo w aranżacji wnętrz

  Obejmujące dobór tkanin, kolorystyki, systemów zawieszeń i karniszy oraz w przypadku potrzeby także osłony techniczne typu: rolety, plisy, żaluzje i inne. Dobór zawsze uzależniamy od charakteru wnętrza, możliwości technicznych i finansowych naszych klientów.

 2. Dojazd do klienta, pomiary i wyceny

  Mając na uwadze tępo życia i pracy wychodzimy naprzeciw Państwa oczekiwaniom proponując spotkania w Państwa domu połączone z pomiarami i bezpośrednim doborem tkanin, co w następnym etapie łączy się z wyceną i ofertą.

 3. Szycie dekoracji okiennych

  Posiadamy własną pracownię krawiecką z udziałem wyspecjalizowanych krawcowych, pozwalającą na realizacje najbardziej skomplikowanych dekoracji, gwarantującą wysoki poziom usług szycia i realizacji projektów.

 4. Montaż systemów zawieszeń i dekoracji

  Dzięki pracy i współpracy doświadczonych i wyspecjalizowanych osób proponujemy pomoc w montażach karniszy, rolet i innych systemów, a w fazie końcowej także zawieszenie dekoracji z uprzednim przygotowaniem i wyprasowaniem w domu klienta.

 5. Czyszczenie i konserwacja dekoracji okiennych

  Aby zaoszczędzić Państwa czas i zaangażowanie, proponujemy czyszczenie i konserwację wykonanych uprzednio dekoracji we właściwych odstępach czasowych połączone z ponownym przygotowaniem i zawieszeniem na swoim miejscu.

Zapraszamy do współpracy
architektów i dekoratorów wnętrz