header-photo5
header-photo4
header-photo3
header-photo2
header-photo1
x

Tkaniny dekoracyjne

różnorodność bez granic

Tkaniny dekoracyjne cieszą się niesłabnącą popularnością wśród zawodowych dekoratorów wnętrz oraz hobbystów, którzy poszukują ciekawych wzorów i kolorów do realizacji swoich projektów. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom przygotowaliśmy i zgromadziliśmy w naszym salonie wiele kolekcji tkanin dekoracyjnych pochodzących z różnych zakątków świata.

U nas znajdą Państwo tkaniny o wysokim poziomie jakości z takich kolekcji jak: amerykański Kravet, angielski James Hare, Clark&Clark, Romo, hiszpańskie Talusso i Spagnolo, oraz wiele, wiele innych od niemieckich, belgijskich, włoskich, hiszpańskich i innych producentów. Oferowane w naszym salonie tkaniny dekoracyjne odznaczają się nie tylko oryginalnym i nietuzinkowym wzornictwem, które pozwoli Państwu na realizację nawet najbardziej śmiałych wizji i pomysłów, ale przede wszystkim wysoką jakością, która przekłada się na trwałość oraz estetykę realizacji.

Tkaniny dekoracyjne Jabłonna, Legionowo i okolice

Oferujemy zwiewne organzy i woale, przezierne batysty, haftowane i malowane jedwabie, tkaniny bawełniane, mieszane oraz syntetyki, gładkie, kolorowe i wzorzyste. Posiadamy tkaniny z atestami, przewidzianymi do obiektów użyteczności publicznej oraz atestami antyalergicznymi. Dostarczamy tkaniny dekoracyjne na potrzeby obiektów wielkopowierzchniowych, takich jak hotele, pensjonaty czy restauracje, jak również na potrzeby klientów prywatnych poszukujących oryginalnych wzorów dla swoich domów i mieszkań. Oferowane przez nas tkaniny dekoracyjne doskonale sprawdzają się zarówno w zastosowaniach sensu stricte ozdobnych, jak i funkcjonalnych. W asortymencie posiadamy tkaniny dekoracyjne na poszewki oraz tkaniny obiciowe, dzięki którym z łatwością przekształcicie Państwo nawet najmniej ciekawe meble tapicerowane w prawdziwe designerskie perełki.

Zapraszamy do naszego salonu w Jabłonnie… Jego dogodna lokalizacja oraz bogaty i zróżnicowany asortyment sprawia, że jesteśmy miejscem często odwiedzanym nie tylko przez lokalnych klientów z miejscowości takich jak Legionowo, Chotomów czy Michałów-Regionów. Gościmy u nas znanych i cenionych projektantów z Warszawy i całego kraju. Wszyscy oni przyjeżdżają do Decorady, bo mamy największy wybór tkanin dekoracyjnych w regionie.

Zapraszamy do współpracy
architektów i dekoratorów wnętrz