header-photo5
header-photo4
header-photo3
header-photo2
header-photo1
x

Tapety dekoracyjne

Tapety dekoracyjne to szeroka i zróżnicowana grupa wyrobów, w której znajdziemy zarówno tapety przeznaczone do pokrywania całych ścian, jak i wzory mające stanowić dodatek do wnętrza, które najlepiej eksponować nakładając na powierzchnię ściany jeden lub dwa pasy tapety.

Tapety dekoracyjne są dostępne w wielu kolorach i wzorach, co przekłada się na praktycznie nieograniczone możliwości tworzenia rozmaitych efektów wizualnych – od tych nawiązujących do wnętrz klasycystycznych, po nowoczesne lofty. Wybierając tapety dekoracyjne należy zwracać szczególną uwagę na ich jakość. Lepiej sięgać po droższe tapety zmywalne, których efektem będziemy mogli się cieszyć przez długi czas.

Tapety dekoracyjne Legionowo

Naszym Klientom z Legionowa oraz okolic oferujemy szeroki wybór tapet dekoracyjnych renomowanych producentów. W asortymencie posiadamy rozwiązania w szerokiej gamie wzorów i kolorów, które doskonale komponują się z różnymi wnętrzami. Dostarczamy tapety dekoracyjne klientom prywatnym i biznesowym. Obok szerokiej gamy wzorów dostępnych od ręki posiadamy także bardziej oryginalne wzory na zamówienie.

Obok sprzedaży tapet dekoracyjnych oferujemy profesjonalne doradztwo w zakresie doboru konkretnego systemu, także pod kątem pożądanego efektu wizualnego. Nasi projektanci są do Państwa dyspozycji. W ofercie posiadamy także systemy okienne oraz tkaniny ozdobne, które w połączeniu z oferowanymi tapetami tworzą naprawdę niezwykłe aranżacje.

Zapraszamy do współpracy
architektów i dekoratorów wnętrz